Çanta Market-Bol Çeşit Ve Hesaplı Fiyatlarıyla Çantanın Tek Adresi

Üreticiler

Kullanım Şartları

Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir. İş bu Üyelik sözleşmesi(bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır). cantamarket.net adresinde alışveriş yapmak üzere yer alan tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle ÜYE veya KULLANICI olarak anılacaktır.) ile cantamarket.net arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır.

Kullanım

1.a.www.cantamarket.net ‘e üye olabilmek için üyelik formunun eksiksiz doldurulması zorunludur. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan KULLANICI kayıtsız şartsız taahhüt eder.

1.b.KULLANICI, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin cantamarket.net tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. Kullanıcı bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

1.c.KULLANICILAR, cantamarket.net 'a üye olmak aracılığıyla işbu sözleşme'nin tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.

1.d. cantamarket.net herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.

-Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.

-Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

-Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir.

- Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

Sorumluluklar

2.a. cantamarket.net'i ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

2.b. Üye, cantamarket.net sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile cantamarket.net'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir.

2.c. İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya cantamarket.net sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, cantamarket.net tarafından geçici veya sürekli olarak üye'nin cantamarket.net'dan yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.

2.d. Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin cantamarket.net'u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

2.e. cantamarket.net ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve cantamarket.net tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden cantamarket.net sorumlu tutulamaz.

2.f. Üye, cantamarket.net'den kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.

2.g.Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, müşteri tarafından cantamarket.net üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

2.h. cantamarket.net ya da üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı cantamarket.net silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

İçerik Kullanımı

3.a.cantamarket.net' da sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir.cantamarket.net'nın içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya cantamarket.net'un izni olmadan link vermek yasaktır.

3.b. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı cantamarket.net'a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır. cantamarket.net aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. cantamarket.net 'i ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir


Ana sayfaAna sayfaSepet  

(boş)

Yeni ürünler

Şu anda yeni ürün yok

En çok satılanlar

  • Esc93-Üçlü Set Çek Çek Valiz
  • Y104-Spor Çantası
Esc93-Üçlü Set Çek Çek Valiz
Boyları 55-65-75 cm olarak...
Y104-Spor Çantası
70 cm'lik SPOR Kaliteli ve Son derece...
Esc95-Üçlü Set Çek Çek Valiz
Boyları 55-65-75 cm olarak...
E-604 Evrak Çantası
Evrak çantaları son decere kaliteli...
E-112 Evrak Çantası
Evrak çantaları son decere kaliteli...

En iyi satılanlar (tümü)

Çanta Market Ltd. Şt. İstanbul/Zeytinburnu

Müşteri Hizmetleri:iletisim@cantamarket.net Tel:0(554) 747 72 77

Her Hakkı Saklıdır. cantamarket.net

Copyright © 2008 - 2021